wtorek, 18 grudnia 2012

Świąteczne cuda

Nie znoszę Kazimierza Marcinkiewicza jego gorzowskie pochodzenie i za obecne obijanie się po Londynach, ale muszę użyć jego: "Yes!Yes!Yes!". Święta to jednak czas cudów. Nie mamy jutro tych newralgicznych zajęć, których się bałam. No to zostaje tylko czwartek. I nadal nie wiem: iść na tę wigilię uniwersytecką, czy nie?...
A żeby coś się działo, na 18.00 idę z wizytą do kuzynki D. Nie chcem, ale muszem. Cudów się nie spodziewam, ale jeśli przyjdzie kuzynka K., która zawsze jest zapraszana(teraz też), a nigdy nie przychodzi, to będzie cud:) No i to wyjście będzie odmianą od rutyny.
Wybaczcie, że tylko tyle, ale nie mam weny na więcej. Co u Was? Jak przygotowania świąteczne? U mnie zerowo, but I don't care. Dzisiaj już nic mnie nie obchodzi...Albo naczej:obchodzi mnie tylko to, że tak się udało z tym jutrem! Ha!
Buziaki!

6 komentarzy:

 1. ja juz mam choinke
  stoi na balkonie
  malusia, straszna, koszmarna
  jest tak rzadka ze rece i cycki opadaja ale udalo sie ja wyrwac za... 4 zlote
  hoł hoł hoł ida swieta :P

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mam choinki, nie kupiłam prezentow, czekam na koniec swiata :D

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie choinki też jeszcze nie ma i ogólnie nie czuję świąt. Nie ma śniegu ;<

  OdpowiedzUsuń
 4. to gratuluję :D ja idę na zajęcia tylko jutro, na 1,4 h no i w sumie wolne :) czwartek odpuszczam a pt wolny według planu ;)
  przygotowania? prezenty kupione, zakupy spożywcze w sumie tez już pomału kompletowane :)

  OdpowiedzUsuń
 5. a może kuzynka się zjawi?
  u mnie przygotowania świąteczne dość leniwie posuwają się do przodu, ale nie ma ich znowu tak wiele, bym musiała biegać za każdą sprawą :P

  OdpowiedzUsuń