wtorek, 24 grudnia 2013

Merry X.


To tak na początek, bo od czegoś trzeba zacząć. Wszystkiego najlepszego, moi drodzy. Szczęścia, pomyślności, tego, by święta Wam się udały-bez względu na to, czy macie na stole 5 potraw czy 12, czy wieczerzę jecie sami czy w dużym rodzinnym gronie. Pogody ducha, braku problemów ze zdrowiem po wigilijnym szaleństwie i przez cały nadchodzący rok. Tego, by ten rok był lepszy od kończącego się. I tego, by zawsze był przy Was ktoś, kto Was wesprze, pomoże, poradzi, pocieszy, a gdy trzeba-rozbawi. Tego życzy Wam Darcy. Przy okazji dziękuję za życzenia Alicji . Bardzo mi miło.
A co u mnie słychać wigilijnie? W tym roku nie ma napinki na ilość potraw, prezenty czy ogólnie świętowanie. Zjedliśmy barszcz z uszkami, daliśmy sobie prezenty (ja osobiscie dostałam papierowy by NBP:)) i to właściwie tyle ze świątecznych akcentów. Trudno, liczy się chociaż to. Jeszcze mam nadzieję na to, że w przyszłości będę miała takie święta, jak sobie wymarzę.
A propos marzeń i myśli. Czy Wy też obsesyjnie myślicie dziś o tych, z którymi chcielibyście spędzić te święta, ale z rozmaitych względów jest to niemożliwe? Ja osobiście tak, taką osobą jest B. Nie mogę odczepić się od myśli, co tam dzisiaj porabia, jak spędza te święta, i przede wszyskim gdzie, bo przecież to jest ten typ człowieka, którego ciągle gdzieś nosi. Oczywiście, jest jeszcze kwestia tego, z kim świętuje, a mam nadzieję, że w towarzystwie jakiejś miłej osobniczki płci przeciwnej. Niech mu się wiedzie. Przy okazji ciągle wracają do mnie różne sytuacje, które miały miejsce, które miały miejsce, kiedyśmy jeszcze mieli kontakt...Ech, dobrze, że chociaż jest co wspominać.
Miały być zwykłe życzenia, a ja tymczasem za bardzo się rozpisałam. Jeszcze raz wszystkiego naj! Buziaki!

7 komentarzy:

 1. Tobie również wszystkiego naj!
  Każdy ma swoje tradycje, jedni 5, inni 15 potraw, jedni mają prezenty pod choinka inni nie i ta wyjątkowość i oryginalność są piękne ;)
  Wesołych! :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnego,radosnego świętowania życzę :) żeby był czas i odpocząć i powspominać różnych ludzi i historie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nooo, taki prezent bedziesz mogla zamienic na cos fantastycznego ;)
  tak, mi zawsze wszedzie kogos brakuje.. no ale coz. nie mozna byc ze wszystkimi naraz...

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt! (a ten Mikołaj to taki straszny trochę)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja nie lubię dostawać pieniążków na święta. rozumiem, że to jest mega wygodne i rozsądne, ale chciałabym dostać prezent, z którego będę zadowolona a będzie niespodzianką! :)

  szczęśliwego nowego roku kochana <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Oby przyszły rok był dla Ciebie łaskawy!! :*

  OdpowiedzUsuń