poniedziałek, 21 października 2013

Jeden dzień, a tu już NUDA.

Wiedziałam. Wiedziałam, ze taki będzie finał tego wszystkiego. Minął weekend, podczas którego dochodzilam do siebie, i...Ludzie, ja się nudze!!! Wyslalam jakieś tam CV, ale co to tam. Przejrzałam portale z ogłoszeniami-strata czasu, większość ma te same oferty...Ale za to znalazłam coś jeszcze-ogłoszenie na stronie Urzędu Pracy o możliwości odbycia stażu. Oferta jest dla ludzi do 25.roku życia, więc trzebaby się szybko decydować:-) Znacie kogoś, kto brał udział w takim czymś? Lub ogólnie posiadacie wiedzę na ten temat? Info na stronie urzędu brak, trzeba do nich iść lub zadzwonić...Czuje, ze jeśli jutro dopadnie mnie nuda (a tak będzie raczej na pewno), to pozwolę sobie złożyć wizytę urzędowi. Strasznie jestem ciekawa, co może z tego wyniknąć...

4 komentarze:

 1. Ja jakoś pociągu do tego studium nie czuję i ciekawa jestem co z tego wyjdzie. Ja wprost nie lubię robić, czegoś co nie sprawia mi przyjemności.

  Nie znam nikogo takiego, więc niestety nie pomogę, ale powodzenia życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobno taki staż jest ok, próbuj ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to jesteś niesamowita pod względem nudzenia się haha ;p
  No i ja na twoim miejscu bym się coś o tym stażu dowiedziała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli mają pieniądze na staże to korzystaj. Z tym, że różnie liczą to do stażu pracy do emerytury, często nie jest później uwzględniany. Zapewne szukają darmowych pracowników ;) Jeśli staż odbywa się u osoby prywatnej, to po skończeniu musi ona zatrudnić Ciebie na kilka miesięcy, a jeśli jest to jakaś tam instytucja państwowa, to odbywa się jedynie staż.

  OdpowiedzUsuń