sobota, 9 marca 2013

Spóźniony prezent, "Kac" i sen

Wczorajszy dzień skończył się tak, że ojciec po powrocie z pracy wręczył mamuśce i mnie kolektywny prezent dla nas dwóch-najnowszą książkę naszej ulubionej Lizy Marklund. Lepsze to niż nic albo np. słodycze-mamuśka jest na diecie, a dla mnie musiałyby być jakieś nadzwyczajne, by zainteresować.
Rodzicielce odbiło i choć na codzień ogląda same ambitne filmy, zarządziła wczoraj "Kac Vegas". Ja oglądałam już chyba trzeci raz-nie szkodzi. Ona po raz pierwszy. Śmiała się do rozpuku, czego się po niej nie spodziewałam. Było to jednak dobre na odstresowanie po dniu pełnym pisania.
W nocy miałam dziwny sen. Tj. nie dziwny sam w sobie, tylko dziwny w akcji...Śniło mi się, że leżałam na kanapie z A.-kolegą ze studiów. Ba, całowaliśmy się...Głowa to dziwny mechanizm. Owszem, kiedyś, na początku szkoły, trochę mi się podobał, ba, myślałam, że coś z tego będzie, ale nie bylo. Po prostu pewnego dnia zobojętniał mi całkowicie i ten stan trwa do dziś. Nie wiem więc, skąd ten sen. Jak jednak zawsze powtarzam-snów chyba nie da się ogarnąć.
No nic, zabieram się do pisania, a kiedy ojciec wróci, muszę go zapytać, czy idziemy na ten koncert. Lepiej wiedzieć, na czym się stoi...
Miłego dnia!

7 komentarzy:

 1. Przyznam, że filmu nigdy nie oglądałam i z moimi upodobaniami filmowymi jakoś mi się do tego nie spieszy ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię polskich filmów, a tym bardziej komedii. Kiedyś zaczęłam oglądać "Kac Vegas" ale po 40 minutach wyłączyłam, bo nie wytrzymałam.
  Sny są zawsze dziwne i nietuzinkowe! Mi po koncercie cały czas śnił się koncert w trzech odmianach. Wszystko było takie samo, ale wykonawca się zmieniał. Raz U2, Guns N' Roses, a innym razem Slash. I przez tydzień miałam ten sam sen tylko inni wykonawcy... Teraz miałam serię zabójstwo. Po tym jak we śnie zabiłam wykładowcę od Historii literatury Ukrainy- nie poszłam na nią, a ten nie sprawdził obecności :D
  Dzisiaj z kolei śnił mi się kot, chociaż nie wiem czy to był sen czy co, bo kochany Kiciuś miauczał prawie całą noc :(

  Powodzenia w pisaniu pracy!

  OdpowiedzUsuń
 3. liczy sie chyba bardziej pamiec niz sam fakt czy cos sie dostalo
  czasami zwykle zyczenia bardziej ciesza niz diamenty

  OdpowiedzUsuń
 4. moje wszystkie sny są tak dziwne, że nikt mi nie chce w nie uwierzyć. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. oj tam, słodycze są zawsze trafionym pomysłem :P:P

  OdpowiedzUsuń
 6. ,,Kac Vegas" nie dałem rady obejrzeć, niestety...a co do snów, to nie ma lepszych efektów specjalnych niż nasz mózg nam serwuje :)
  Pozdrawiam, M :)

  OdpowiedzUsuń