piątek, 14 grudnia 2012

Rozbój w biały dzień i oczekiwanie

Przed chwilą na stronie klubu żużlowego z mojego miasta pojawiła się długo oczekiwana informacja na temat cen biletów i karnetów w 2013. Szczęka mi opadła. 50 złotych za pojedynczy bilet na trybunę główną, czyli moją stałą miejscówkę? 400 złotych za karnet na 9 spotkań? No ludzie drodzy, WTF? W tym sezonie pojedynczy bilet na trybunę był za 40, co i tak wydawało mi się drogo, jak na moje biedne miasto, karnet był po bodajże 230 czy coś takiego(ja kupiłam za 200, w przedsprzedaży). W cenę tegorocznego karnetu wliczone były jeszcze eventy w stylu Korona Chrobrego czy DMŚJ...i to rozumiem, a nie 400 za 9 meczów! W pierwszej chwili chciałam olać i podjąć decyzję o niekupieniu, ale przecież ja bym tak nie mogła... No i w tym miejscu na coś przydała mi się moja szkoła, a mianowicie przedmiot psychologia społeczna. Stosując pewne techniki marketingowe/wywierania wpływu zostanę chyba jednak posiadaczką karnetu. Postanowiliśmy złożyć się nań całą rodziną-ja 50%, rodzice po 25. Karnety będą od poniedziałku, zobaczymy, czy tak się stanie... Mimo to uważam, że ta cena to rozbój w biały dzień, ale rozumiem-gdzieś musi się zwrócić zakup Żagara i montaż oświetlenia:)
Oczekiwanie...Jutro o 12.00, "w samo południe"(jak w westernie, ha:)), podadzą skład Unii L. Mnie tam Unia L. nie obchodzi, nie znoszę tego klubu, ale może się zdarzyć, że zobaczę tam nazwisko Fredstera...i się załamię. No bo skoro nie we Wrocławiu, nie w Gorzowie, nie w innych klubach, to pewnie będzie jeździł w Lesznie. Już ćwiczę reakcje...ale i tak nie wiem, jak zareaguję, gdy przyjdzie co do czego. Przecież "nie, nie, nie, nienawidzę Leszna!"-prawie jak u Big Cyca. Ale...nie dzielę skóry na niedźwiedziu. Wszystko okaże się jutro...o 12.00.
Modlę się(hehe, nie wiem, jak mi to wychodzi jako ateistce), żeby to jednak nie było Leszno. Ale co będzie...los już zdecydował. Bez mojego udziału:(

3 komentarze:

 1. Ja mam dobrze z karnetami bo tata mojej przyjaciółki zna martę półtorak więc mamy za darmo, w tym sezonie muszę sobie zrobić zdjęcie z Duzersem <3
  posłuchaj chcialabym wyslac ci kartkę na święta, jeśli chcesz zrób dla mnie to samo na pewno będzie mi miło. wyślij mi na adres mpatrycja118@gmail.com swój adres, jeśli oczywiście masz ochotę!

  OdpowiedzUsuń
 2. jeśli udaloby mi się zrobić ją własnoręcznie, to potrzebuję twój ulubiony klub i dwóch ulubionych żuzlowców jesli chodzi o mnie to jest to Marna, a żużlowcy - Sówka i Duzers chociaż Duzers jest z Zielonej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłoby bardzo fajnie, oczywiście, jeśli mogłabyś mi ją pożyczyć :)
  Napisz mi najwyżej na maila.

  Jak czytałam o tych biletach, to mnie zatkało. Jak dla mnie to dość drogo. Karnetu nie kupię na pewno.

  OdpowiedzUsuń