poniedziałek, 31 grudnia 2012

"Sylwestrowo"

Tak. To dziś. Sylwester. Chociaż ja się już w tym gubię, bo głupie bachory z mojej okolicy używają fajerwerków już od kilku dni, więc człowiek może się pogubić:) Zwłaszcza teraz, kiedy mam wolne od szkoły i każdy dzień jest podobny do poprzedniego i następnego. Nudzę się tak, jak zwykle, wieczorem nigdzie nie idę, więc będę miała cały dzień na smęcenie. A powdów do smęcenia się znajdzie...trochę. Mamuśka od rana ciągle się mnie czepia, plus składa mi niby "życzenia noworoczne" w stylu: "Żebyś przestała mnie denerwować". Jak tu mieć dobry humor? Z czego się cieszyć? Na co czekać? Chyba tylko na jakiś cud, który pozwoli mi się stąd uwolnić. A cudu, póki co, nie widać... Ten rok też był taki sobie, z tendencją w dół. Zamiast iść lepiej, idzie gorzej. Myślałam, że podłapię sensowną pracę, że coś wyjdzie z mojej gazetowej przygody, a tu kicha...Kicha jak ze wszystkim.
Szczęśliwego nowego roku.

8 komentarzy:

 1. u mnie to samo ze strzelaniem petardami.... :/ nienawidzę tego

  OdpowiedzUsuń
 2. po każdej burzy wychodzi słońce, głowa do góry! życzę Ci, by w 2013 wszystkie Twoje problemy zniknęły, a na Twojej twarzy cały czas gościł uśmiech. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. łeh, u mnie też dzieciaki strzelają już od kilku dni, strasznie mnie to wkurza -.-

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapewne odwdzięczyłabym się takimi samymi życzeniami, głowa do góry i nie daj się stłamsić. Pozytywnego Nowego Roku! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. u mnie też walą już od kilku dni


  zycze udanego wskoku do nowego roku

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie podobnie...
  Również szczęśliwego Nowego Roku życzę! :)

  OdpowiedzUsuń