poniedziałek, 6 czerwca 2016

SBP=Speedway Best Pairs?

No, niestety, w tym przypadku to raczej "Speedway Bez Porywów" lub "Speedway Bardzo Przeciętny". W Ostrowie byłam, karnie wysiedziałam na zawodach trzy godziny, ale czy mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowana? Hmm, raczej nie.
Do plusów mogę zaliczyć zdecydowanie: brak upadków (no dobrze, był jeden, ale niegroźny...Po tym, co stało się z Krystianem Rempałą, a przedtem z Darcym, mam fobię na tle upadków), to, że przerwy nie były zbyt długie...Czegoś mi jednak brakowało. Błysku. Adrenaliny. Ciekawych akcji. No i moi faworyci z Monster Team (Hancock, Holder, Woffinden), którzy po dwóch pierwszych rundach byli na pierwszym miejscu, na koniec turnieju spadli na piąte...Ech.
Okej, pojechałam, z domu się ruszyłam, ale przyznam szczerze-gdybym nie wygrała biletów, nie wydałabym na nie 80 złotych, by wziąć udział w tej imprezie. A może przez to, że byłam na ośmiomiesięcznym odwyku (ostatnie zawody w październiku, w tym roku jeszcze nigdzie), jakoś mi to wszystko zobojętniało. Albo mój ogólny nastrój wpłynął na to, że choć starałam się cieszyć/zmotywować, gdzieś tam w głębi i tak byłam smutna...Czy to się kiedyś zmieni? Czy w ogóle jeszcze coś się zmieni?...Bardzo bym chciała wiedzieć i wierzyć.

3 komentarze:

 1. szkoda, że zawody nie stanęły na wysokości Twoich oczekiwań :( cóż, następnym razem! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomijając wszystko inne, cieszę się, że piszesz:) Jesteś takim minorkiem. Macham do Ciebie z aprobatą - Alicja:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Pani Alicjo, tak jak Pani cieszy się, że ja piszę, tak ja cieszę się, że Pani się odezwała. Chciałam dać znać, że żyję-raz lepiej, raz gorzej, ale jednak. Postaram się dawać częściej znać (jeśli da radę. Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam i zapraszam ponownie!

   Usuń