czwartek, 12 lipca 2012

Trochę szacunku,ludzie!

Hmm,jako przyszłej/byłej/niedoszłej reprezentantce dziennikarskiego zawodu jest mi wstyd za pewną jego część.Konkretnie za tę część,która pracuje w Sportowych Faktach i która odpowiada za publikację zdjęć.Dotarłam do zdjęć z feralnego 13 maja i krew zmroziła mi się w żyłach na widok...nie,nie na widok ostatnich zdjęć Richardsona sprzed meczu.Na widok zdjęć z...akcji ratunkowej na torze,z kołnierzem ortopedycznym i uwijającą się załogą karetki w tle.Było nawet zdjęcie odjeżdżającej ze stadionu karetki.Do cholery,kiedy te zdjęcia były wpuszczone do internetu?Jeśli w czasie meczu,to jestem w stanie to zrozumieć.Stwierdzam jednak,że w ramach tak zwanej przyzwoitości należałoby te zdjęcia usunąć,lub nie upubliczniać ich w ogóle.Gdyby chodziło o zwykłą kontuzję,niechby sobie były,zainteresowany obejrzałby je sam następnego dnia i nie byłoby szumu.Ale skoro wiadomo było,jak to wszystko się skończyło?...Ja,gdybym miała jakiś wpływ na ukazanie się lub nie tych zdjęć,to bym go wykorzystała,żeby ich NIE pokazać.Trochę szacunku,ludzie...

1 komentarz:

  1. Ja się zawsze wściekam jak widzę jak dziennikarz się wypowiada z błędami. Albo jak na tym żółtym pasku na TVN24 są takie błędy, że aż głowa mała.
    ____________
    Nie, nie, zwykła europeistyka. Kurcze, język będę miała na drugim semestrze dopiero, nie wiem jak to będzie wyglądało. A jeśli chodzi o prawo, to ciężko jest?
    http://www.law.uni.torun.pl/#526 - tutaj jest wszystko napisane. Mimo to, ja tego nie ogarniam :P

    OdpowiedzUsuń