niedziela, 1 stycznia 2017

Niu Jer mamy...i dobrze

Stary rok odszedł w zapomnienie, i dobrze: mimo wszystko źle mi się kojarzył. Na 2016 narzekało wielu ludzi, mam więc nadzieję, że 2017 okaże się łaskawszy.
Ze złych rzeczy 2016 kojarzy mi się z:
-żużlowo: śmiercią Krystiana Rempały, nadal z przykrością odczuwanym brakiem Darcy'ego w żużlowej rodzinie, jednym ubogim eventem żużlowym przez cały rok w moim mieście, brakiem wyjazdów, które stanowiły jednak jakieś urozmaicenie (co tam ten jeden Ostrów...)
-ogólnie: nudą, przygnębieniem, brakiem pieniędzy i perspektyw, brakiem pomysłu i chęci do szukania pracy (brak pomysłu na branżę, brak chęci wynikający z braku ciekawych ofert).
Jedyne dobre rzeczy, które mi się w 2016 przytrafiły, to: nawiązanie współpracy z portalem żużlowym i malutkie konkursowe szczęście, które dopisało mi, kiedy wygrałam bilety do Ostrowa, a później książkę o tematyce żużlowej, którą chciałam mieć, a której nie mogłam sobie kupić, bo za droga, a z kasą kiepsko. To takie minimalne uśmiechy losu, zbyt jednak małe moim zdaniem, by trwale poprawić mi humor...
Dziś zaczynamy nowy rok i sama nie wiem, czego się po nim spodziewać. W moim przypadku gorzej już chyba być nie może, więc mam nadzieję, że będzie lepiej. Przydałoby się. Ja ze swojej strony chcę Wam życzyć wielu sukcesów, szczęścia i pomyślności.
Jak wspominacie 2016 i na co liczycie w 2017? Dajcie koniecznie znać! Całusy noworoczne śle Wasza A.P.

6 komentarzy:

 1. Życzę lepszego roku. Niech te dobre rzeczy się zwielokrotnią. Marzeń też nie porzucaj. Bądź, kochanie dobrej myśli, bo te złe podobno przyciagają zło. Pozdrowienia dla rodziny. Przpraszam, że nie komentowałam tak długo, ale kłopoty mnie nie opuszczają. Rozpaczliwie staram się mieć nadzieję. Serdecznie pozdrawiam, Alicja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Pani Alicjo, bardzo się cieszę, że się Pani odezwała, zastanawiałam się, co u Pani słychać. Bardzo dziękuję za życzenia. Postaram się myśleć bardziej pozytywnie:) A i Pani życzę wszystkiego dobrego, oby te kłopoty w końcu odpuściły! Oby nadzieja Pani nie opuszczała...Kiedyś musi w końcu być lepiej. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Życzę Ci perspektyw w takim razie, żeby zmieniło się to w dobrą stronę! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. dla mnie 2016 był rokiem podejmowania decyzji oraz odkładania pieniędzy, 2017 ma być rokiem spełniania marzeń :)
  życzę Ci wszystkiego najlepszego, niech 2017 będzie fantastyczny! trzymaj się :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzę Ci, aby te Twoje marzenia się spełniły! I bardzo dziękuję za życzenia-byłabym rada, gdyby coś się poprawiło!

   Usuń