środa, 12 marca 2014

How Clean Is Your Phone?

Człowiek uczy się przez całe życie. Ja także. Nawet tak zorientowana w dziedzinie technologii, szczególnie komórkowych, osoba jak ja, nie wiedziała, że także komórkom należą się wiosenne porządki. Przechodzą je domy, wiosenna przemiana jest dla wizerunku ludzi, więc dlaczego nie telefony? Lepiej dowiedzieć się o tym późno niż wcale. Podrzucam Wam kilka aplikacji, które pomogą Wam zwiększyć pojemność pamięci w telefonie, przy okazji wydłużyć czas jego działania, pozbyć się z telefonu plików powstających przy korzystaniu z internetu itp.
 •  Clean Master-to dla tych, którzy korzystają z telefonów z sympatycznym zielonym stworkiem, czyli Androidem. Filmik informacyjny:
 
Jak już pisałam, to niezawodne narzędzie przy wiosennych porządkach. Usuwa historię przeglądanych stron, nieużywane pliki z telefonu.
 • Battery Doctor-także dla stajni Androida. Zamyka aplikacje, które działają w tle, a są w danej chwili niepotrzebne i tylko zabierają żywotność baterii. Zawiera kilka rzeczy, dzięki którym czas pracy baterii się zwiększa. Ważne-zwiększa szybkość wykonywania działań telefonu! Gdyby mało było informacji:
                                   
 • Phone Cleaner-aplikacja deluxe, bo dla iPhone'a:) Jako szczęśliwa posiadaczka telefonu tej marki, zachęcona artykułem w gazecie, skorzystałam właśnie z tej aplikacji. Bardzo przejrzyste menu, prosta obsługa-jest wskaźnik, ile mamy wolnej, a ile używanej pamięci w telefonie, czyszczenie odbywa się za pomocą jednego przycisku. Do wyboru opcje "Rób codziennie" lub "Rób okazjonalnie". Mi weszło już w nawyk codzienne wykonywanie tego czyszczenia. Działa, bo rzeczywiście telefon działa dłużej. Tutaj z czystym sumieniem stawiam 5 i polecam.
A teraz pytanie do Was-kto o tym słyszał? Kto korzystał? Ja naprawdę byłam zaskoczona, że takie coś istnieje, i że tak działa! Jak widać, warto śledzić nowinki. Niby nic, ale ułatwia życie. No i łapka w górę, kto życzy sobie częściej czytać tutaj tego typu posty:) Jak zawsze pozdrawiam, trzymajcie się.

7 komentarzy:

 1. Ja nie słyszałam i nie korzystałam :D w ogóle mój telefon, to ech... szkoda gadać :D daleko mu do obecnych technologii O_o

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam kiedyś Battery Doctor, ale zorientowałam się, że mój telefon sam w sobie ma taką opcję, że jednym przyciskiem zamyka wszystko, co działa w tle ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam zwykły telefon, bo służy mi tylko do sms-owania i dzwonienia, więc żadnych takich aplikacji nie potrzebuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe, nie znam, a może mojemu telefonowi by się to przydało :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Korzystam z pierwszej aplikacji, a wszystko dzięki mojemu lubemu :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój telefon jest jeszcze w miarę nowy, więc posprzątam w przyszłości :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój telefon jest odporny na wszelakie clean mastery... zawsze syf ^^

  OdpowiedzUsuń