niedziela, 16 grudnia 2012

Tak, jak się należy w niedzielę

...czyli żużlowo. Trochę tak ją spędzam. Mimo że następne dwa nazwiska w Lesznie zostaną ujawnione o 20.00, ja już wiszę na tej stronie, próbując coś wyczytać z zapikselowanych zdjęć. Chyba coś jest ze mną nie tak:)
Pojawiły się dwa nowe nazwiska, których można się spodziewać w drużynie z mojego miasta w nowym sezonie. Ułamek i Kościuch...hmmmm...Trochę nie wiem, co mam o nich myśleć. Transfery w tym roku, nie tylko w moim mieście, mnie zaskakują. Nie powiem, że pozytywnie. Ale-jak już pisałam-widać wykosztowali się u nas na Żagara, więc na resztę już za wiele pieniędzy nie ma. Żeby się nie zdziwili, bo wydaje mi się, że pan Ż.jest skuteczny tylko w parze z Iversenem, a tu może być niespodzianka. Nie wyrokuję jednak. I pewnie jeszcze trochę się poekscytuję i powkurzam na te transfery.
Sorry, że tak mało i nieskładnie, ale tylko to chodzi mi dzisiaj po głowie. Może odezwę się jeszcze później. Na razie lecę na skoki. Bye!:)

9 komentarzy:

 1. Gdy będziesz miała okazję, próbuj ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja pamiętam jak czatowałam na stronie Resovi, aby dowiedziec się kto dołączył do zespołu hah

  OdpowiedzUsuń
 3. u Ciebie przynajmniej są jakieś doniesienia
  u nas cisza
  wiem tylko tyle, że szukają zawodników zagranicznych, a nie naszych
  i tyle z przecieków


  ja w pokoju mam połączenie ciemnego brązu (wręcz czarnego) z czerwienią i bielą

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też tam mam, że jak czegoś oczekuję od dawna to potrafię siedzieć przed komputerem dużo wcześniej licząc, że wiadomość może akurat pojawi się. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. u mnie już skład podany, wiec nie mam cztym się stresować, ale znam ten stan oczekiwania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja się nie znam, ale widzę, że coś się święci bo znajomi na facebook'u szaleją :P

  OdpowiedzUsuń
 7. ja tez tak mam z wyczekiwaniem czegos:d

  OdpowiedzUsuń
 8. ja sie az tak bardzo nie stresowałam mi tylko zależało czy sówka będzie jeździł, bo na wypożyczeniu w marmie był, a tak to wiesz... ale jeszcze mam kolege z klasy w szkólce zuzlowej więc skład wiedzialam trochę wcześniej :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam Twoje komentarze, zawsze mogę się czegoś dowiedzieć:)
  No nie wiem, czy chcialoby mi się o 15 wychodzic z domu, ale to też różnica wynikająca z domu na wsi.. czekania na spóźnione busy.. Byle do lata :) Oj, ja też nie czuję potrzeby ubierania choinki..

  OdpowiedzUsuń