wtorek, 9 października 2012

Gorzów,I hate you!

Uhhhhhhhhhhhhh.Speedway tylko mnie wkurzył.Na nic się zdało moje ściskanie kciuków za Tarnów:(Niby 47:42 to niedużo,rewanż Tarnów ma u siebie,ale może być różnie.Mam nadzieję,że kolega Kacper pojedzie co najmniej lepiej niż dzisiaj,bo jak nie,to mu się przypomnę i będę go dręczyć.Ogólnie,bardzo się emocjonowałam,jak na mecz Gorzowa,którego nie lubię,z Tarnowem,który to team jest mi doskonale obojętny.Cóż,jednak ta adrenalina działa:)
Tak,nie znoszę Gorzowa,ale teraz schowam tę urazę do kieszeni.Podobno niedobrze iść spać złym,więc...więc spróbuję się opanować.Obym w niedzielę nie musiała się zbytnio wkurzać na Toruń i Tarnów.
Adieu!

9 komentarzy:

 1. wiesz, czasem się tak zastanawiam, że kiedy ja pisze o siatkowce, a Ty o zuzlu, to jestesmy takie... niezrozumiane przez spoleczenstwo hahaha :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ja rozumiem, że siatkówka jest mniej orientalnym sportem niż żużel, ale na pewno istnieją gdzieś wspaniali ludzie, których jeszcze nie poznałaś, a też mają wszczepiony żużlowy bakcyl :D tylko trzeba ich jakoś znaleźć... może jakieś forum?

  OdpowiedzUsuń
 3. co do planowania u mnie skończą się zapewne na takim tam gadaniu, więc wiesz. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. trzymam za Ciebie kciuki!
  kurde, tak doszłam do wniosku teraz, że bardzo lubię z Tobą pisać :D jakoś taak czasami wydaje mi się, że mnie rozumiesz w tym moim sportowym zawzięciu :P

  OdpowiedzUsuń
 5. jak bedziesz zdenerwowana to nie zaśniesz :

  OdpowiedzUsuń
 6. to jest właśnie świetne. znam ludzi, którzy by mnie wyzwali za to, że kibicuję tej i tej drużynie w tej i tej dyscyplinie. kibice się nie szanują i to jest ich podstawowy problem. wrrr.

  OdpowiedzUsuń
 7. zal mi tomka golloba
  przez caly sezon byl liderem zespolu a tu kibice tak mu podziekowali gwizdami
  idioci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasz Gollob może nie należy to moich ulubieńców, ale jest to człowiek, który wiele osiągnął
   był już na samym dnie jak i na szczycie
   i jeszcze nasz (mój) człowiek, z Bydgoszczy!

   Usuń
  2. świętować będziemy jak nasz Ruch na dobre ruszy z kopyta i uda się wyciągnąć Polonię z długów
   a na to potrzeba dużo pracy i czasu

   Usuń